Я встала з ранку, налила кави, підійшла до вікна, глянула на ранкове сонце і зрозуміла, що я щаслива.
Невідомий автор

Продаж кави оптом в Рівному


ТМ Бонара пропонує каву оптом гуртовим покупцям

 

Кава буде обсмажена спеціально для вас не більше ніж за 24 години до відвантаження, що дозволяє зберегти всі смакові якості.

Кава оптом поставляється не тільки в Рівному, а й в усі регіони України.


Ми поставляємо сорти кави власного обсмажування.


  • Якщо оптові партії кави Вам потрібні постійно і у великих обсягах, то Ви можете розраховувати на спеціальні умови обслуговування.
  • Купуючи каву оптом у нас, ви можете забирати партію частинами. Що позитивно впливає на якість кави. Так як виробництво кави відбувається щодня.
  • Ми надаємо знижки на покупку кави від 50 кг, а для постійних покупців і закуповують каву оптом розроблена спеціальна система знижок.


ТМ Бонара надає своїм клієнтам можливість придбати каву оптом і не тільки знайти кращу пропозицію за запитом купити кави Україна або купити кави Рівне, але і придбати його за зниженою партнерською ценою. Для оптових покупців буде доступним купити кави в зернах виключно необхідної Вам обсмажування і конкретно обраної країни-виробника.

 Якщо Ви хочете дізнатися, де купити каву в м. Рівне і подробиці про доставку кави, просто зателефонуйте нам по телефону (097) 645-95-90 - Віктор Володимирович, і ми детально дамо відповідь на всі Ваші запитання.