Є речі, які варті того, щоб їм зберігали вірність. Наприклад, кава.
Джон Голсуорсі

Новинки


Арабіка Гондурас Ель Росаріо

Арабіка Гондурас Ель Росаріо

 

Делікатна і  збалансована кава без різкої кислотності і зайвої гіркоти. Для любителів альтернативного заварювання, класичного смаку і м'якого варіанту напою.

В ароматі смажений горіх, мигдаль, карамель, квіти. Смак тонкий, збалансований, з нотами карамелі, меду, порічки і білого винограду. Стримана кислотність червоного яблука. Тіло середнє. Приємне і довгий післясмак

Карамелізований горіховий мікс 70 г.

Карамелізований горіховий мікс 70 г.

Карамелізований горіховий мікс (мигдаль, арахіс, грецький горіх). Ваша енергія та молодість. спробуйте щось смачне та корисне. 

Арабіка Руанда

Арабіка Руанда

Ніжний аромат з нотками свіжоспеченого хліба. Смак насичений, винний, з цитрусовою кислинкою, з нотками ванілі та зеленого чаю.

Арабіка Куба Альтура Лавадо

Арабіка Куба Альтура Лавадо


Арабіка Куба має тонкий, делікатний, насичений аромат з мигдальними нотами, присмаком диму та карамелі. Кава притаманний м'який, солодкий смак, збалансована насиченість, з деякими відтінками цитрусових.

Кава у подарунок

Кава у подарунок

Кава в подарунок

Бонара, кав’ярня

Різноманітні кавові напої, лате, гарячий шоколад, тістечка, смузі та обліпиховий чай зігріють вас в прохолодну пору в кавярні "Бонара". Запрошуємо на новинку — грузинську випічку.

Також щосуботи знижка на вагову каву –20%.

А усім, хто замовлятиме у нас тістечко або випічку і пред’явить купон, — кава у подарунок.

Акція діє до 31.12.2017 року.

Завітайте до нас за адресою: м. Рівне, вул. Степана Дем’янчука, 1а.