Після чашки кави все спалахує, думки тісняться, як батальйони великої армії на полі битви.
Оноре де Бальзак

Купити каву Еспресо та інші суміші


Робуста Арабіка Суміші Арабіка Гватемала Ароматизована Пакетована кава

Суміш Еспресо
42 грн / 100 г
Детальніше

Суміш Ексклюзив
45 грн / 100 г
Детальніше

Суміш Стронг
37 грн / 100 г
Детальніше

Суміш Еспресо
44 грн. / 100 г
Детальніше

Істинним цінителям кави Еспресо ми підготували декілька сумішей з сортів кави.

Суміші різних сортів натуральної кави найчастіше використовуються для приготування еспрессо: різноманіття кави дозволяє фахівцям домагатися збалансованого смаку напою з яскраво вираженим індивідуальним ароматом. Кавовий бленд можуть становити більше десяти різних сортів зернової кави різних місць зростання і різного способу обробки.

Досить часто кави для приготування еспрессо містить суміш арабіки та робусти - остання забезпечує відмінну пінку-крему і повідомляє необхідну міцність напою. Суміші для еспресо, як правило, обсмажують вище середнього, для приготування напоїв з молоком і кава по-віденськи краще підходять бленди середнього обсмаження. Завдяки своїй універсальності кавові букети набули широкого поширення в роздрібній торгівлі і серед професіоналів кавової справи - таку каву купують і любителі кави, і професійні бариста.

Хороша натуральна кави дозволяє готувати безліч видів кавових напоїв - від рістретто до макіято - як за допомогою автоматичних кавоварок, так і на традиційних кавоварках еспресо. В нашому магазині ви зможете визначитися з вибором і купити суміш натуральної кави в зернах для приготування еспрессо - напою, що давно став еталоном якісної кави на будь-який смак і під будь-який настрій.

ТМ «Бонара» пропонує вам купити каву еспресо!