Я встала з ранку, налила кави, підійшла до вікна, глянула на ранкове сонце і зрозуміла, що я щаслива.
Невідомий автор

Купити каву Еспресо та інші суміші


Робуста Арабіка Суміші Арабіка Гватемала Ароматизована Пакетована кава

Суміш Еспресо
42 грн / 100 г
Детальніше

Суміш Ексклюзив
45 грн / 100 г
Детальніше

Суміш Стронг
35 грн / 100 г
Детальніше

Істинним цінителям кави Еспресо ми підготували декілька сумішей з сортів кави.

Суміші різних сортів натуральної кави найчастіше використовуються для приготування еспрессо: різноманіття кави дозволяє фахівцям домагатися збалансованого смаку напою з яскраво вираженим індивідуальним ароматом. Кавовий бленд можуть становити більше десяти різних сортів зернової кави різних місць зростання і різного способу обробки.

Досить часто кави для приготування еспрессо містить суміш арабіки та робусти - остання забезпечує відмінну пінку-крему і повідомляє необхідну міцність напою. Суміші для еспресо, як правило, обсмажують вище середнього, для приготування напоїв з молоком і кава по-віденськи краще підходять бленди середнього обсмаження. Завдяки своїй універсальності кавові букети набули широкого поширення в роздрібній торгівлі і серед професіоналів кавової справи - таку каву купують і любителі кави, і професійні бариста.

Хороша натуральна кави дозволяє готувати безліч видів кавових напоїв - від рістретто до макіято - як за допомогою автоматичних кавоварок, так і на традиційних кавоварках еспресо. В нашому магазині ви зможете визначитися з вибором і купити суміш натуральної кави в зернах для приготування еспрессо - напою, що давно став еталоном якісної кави на будь-який смак і під будь-який настрій.

ТМ «Бонара» пропонує вам купити каву еспресо!