Після чашки кави все спалахує, думки тісняться, як батальйони великої армії на полі битви.
Оноре де Бальзак

Купити каву Робусту


Робуста Арабіка Суміші Арабіка Гватемала Ароматизована Пакетована кава

Суміш Крейцер
28 грн / 100 г
Детальніше

Робуста Уганда
29 грн / 100 г
Детальніше

Робуста В'єтнам
25 грн / 100 г
Детальніше

Насичена робуста для поціновувачів міцної кави.

Ціни на робусту в Рівному.

 

Робуста має сильніший аромат та більший вміст кофеїну (2- 4.5%). Її вирощують у Центральній та Західно-центральній Африці (Камерун, Уганда) та у В’єтнамі. Виробництво робусти складає 30% від усього об’єму кави. Кава «робуста» по праву займає почесне друге місце по вживанню в усьому світі після арабіки.

Сорт кави робуста має вельми специфічний сильний смак. Смак кавових зерен робусти - гіркий, гострий, навіть, можна сказати, грубий. Робуста містить дуже високий відсоток кофеїну, а поряд з ним має достатній вміст хлорагеновую і амінокислот, які беруть активну участь в хімічному обміні нашого організму. Високий вміст кофеїну обумовлює гіркий, різкуватий смак робусти, який збагачує багато купажі і прекрасно підходить для змішування з м'якими сортами арабіки, для додання стійкого аромату. Можна вживати робусту і як самостійний сорт, особливо, якщо є необхідність підбадьоритися.

ТМ «Бонара» пропонує вам купити каву робуста, ціна якої відповідає якості!

Ми обсмажуємо каву робусту на власному обладнанні, з використанням фірмової рецептури та багаторічного досвіду. Здійснюємо продаж кави в місті Рівне на точках продажу.