Дайте мені достатню кількість кави, і я зможу керувати світом.
Невідомий автор

Купити каву Робусту


Робуста Арабіка Суміші Арабіка Гватемала Ароматизована Пакетована кава

Суміш Крейцер
28 грн / 100 г
Детальніше

Робуста Уганда
29 грн / 100 г
Детальніше

Робуста В'єтнам
25 грн / 100 г
Детальніше

Насичена робуста для поціновувачів міцної кави.

Ціни на робусту в Рівному.

 

Робуста має сильніший аромат та більший вміст кофеїну (2- 4.5%). Її вирощують у Центральній та Західно-центральній Африці (Камерун, Уганда) та у В’єтнамі. Виробництво робусти складає 30% від усього об’єму кави. Кава «робуста» по праву займає почесне друге місце по вживанню в усьому світі після арабіки.

Сорт кави робуста має вельми специфічний сильний смак. Смак кавових зерен робусти - гіркий, гострий, навіть, можна сказати, грубий. Робуста містить дуже високий відсоток кофеїну, а поряд з ним має достатній вміст хлорагеновую і амінокислот, які беруть активну участь в хімічному обміні нашого організму. Високий вміст кофеїну обумовлює гіркий, різкуватий смак робусти, який збагачує багато купажі і прекрасно підходить для змішування з м'якими сортами арабіки, для додання стійкого аромату. Можна вживати робусту і як самостійний сорт, особливо, якщо є необхідність підбадьоритися.

ТМ «Бонара» пропонує вам купити каву робуста, ціна якої відповідає якості!

Ми обсмажуємо каву робусту на власному обладнанні, з використанням фірмової рецептури та багаторічного досвіду. Здійснюємо продаж кави в місті Рівне на точках продажу.