Є речі, які варті того, щоб їм зберігали вірність. Наприклад, кава.
Джон Голсуорсі

Кава Спешеліті


Що таке кава Спешеліті? Вам напевно доводилося чути термін Specialty coffee. Що це таке? Детально ми вас ознайомимо нижче.


Термін " Кава Спешеліті " був вперше використаний в журналі «Чай і кава Trade Journal» для позначення кавових зерен вищого гатунку, які були вирощені в спеціальному мікрокліматі. Кавові зерна класу Спешеліті володіють високими смаковими, ароматичними, органолептичними характеристиками. Ці характеристики досягаються завдяки тому, що кава проходить близько 15 ступенів сортування, а саме зерно потрапляє до споживача тільки свіжообсмаженим і максимально швидко.
У 1982 році в США була заснована організація «Specialty coffee association of America» (SCAA) яка стала виділяти кави найвищої якості в окрему категорію. Якість кави визначається ще на стадії зеленого зерна: немає первинних дефектів, немає невизрівших зерен, кава правильно висушена і відкалібрована. При визначенні класу кави беруть 300 г очищених і еталонних зерен. Зерна відсівають ситами №14, 15, 16, 17, 18. Кожен відсів зважується і записується процентне співвідношення. Асоціація допускає два класи зерен: «добірний сорт» Specialty
і « преміум сорт »(Premium).
В Європі асоціація Спешеліті кави (SCAE - спеціальна Асоціація Кави Європи) була створена в 1995 році у Венеції. Мета організації - об'єднати ринок Спешеліті кави і сприяти її розвитку.
Нещодавно експерти кавового ринку узагальнили і доповнили поняття «Кава Спешеліті»:
- Правильно вирощені кавові зерна;
- Вчасно зібраний урожай;
- Правильно оброблена сировина;
- Зерна правильно і вчасно обсмажені зі збереженням всіх смакових властивостей;
- Кава доставлена споживачеві свіжообсмаженою;
- Якісна упаковка зерна;
І найголовніше - кава повинна бути приготована з любов'ю!