Є речі, які варті того, щоб їм зберігали вірність. Наприклад, кава.
Джон Голсуорсі

Кава арабіка Марагоджип


Фахівці вважають, що кава Марагоджип є однією з найкращих і найбільших сортів кави. Той, кому пощастило спробувати такий напій, зміг насолодитися справді збалансованим смаком і тонким ароматом.

Кава арабіка Марагоджип
Марагоджип — це один з різновидів арабіки. Такий різновид з'явився неподалік міста Марагоджип, який знаходиться в бразильському штаті Байа. На деревах кави Марагоджип ростуть самі великі зерна, які не порівняти з будь-якими іншими.
З часом такий сорт кави поширився по всій Латинській Америці. Незважаючи на те, що в Нікарагуа сорт Марагоджип дуже великий, набагато смачніший вирощений в Гватемалі. Нікарагуа Марагоджип характеризується терпким гіркуватим смаком, але є тонкі винні відтінки, які відрізняються дивовижним ароматом. Існує ще одна родзинка кави Нікарагуа Марагоджип — це яскраво виражені квіткові і фруктові нотки. Ще кава має легку кислинку, яка тільки прикрашає весь букет цього напою.

Слово фахівцям
Фахівці вважають, що кава Марагоджип є однією з найкращих і найбільших сортів кави. Той, кому пощастило спробувати такий напій, зміг насолодитися справді збалансованим смаком і тонким ароматом. Вперше кава Марагоджип була знайдена неподалік однойменного міста в Бразилії. Але в наш час можна отримати таку каву, вирощену в інших країнах. Ц. каву збирають у Гватемалі, Мексиці та Нікарагуа. Незважаючи на те, що зерна кави Марагоджип завжди великі, на смак, залежно від місця зростання, вони відрізняються за смаком.

Мексиканський Марагоджип
Що стосується, мексиканського Марагоджипу, то він славиться своєю легкою консистенцією, а також шоколадно-горіховим смаком. Але смак такої кави трохи різкуватий.
Смак кави Марагоджип славиться своїм насиченим смаком. А от кава з Нікарагуа Марагоджип відома своїм яскравим і насиченим смаком, який переходить у тривалий післясмак. Кава з Нікарагуа наповнена квітковими і фруктовими нотками. Цей напій досить міцний, тому добре бадьорить вранці і допомагає прокинутися. Навіть молоко не може перебитб весь букет смаку та аромату кави з Нікарагуа Марагоджип.
Кава Марагоджип — це великі зерна, які у розмірі перевищують відомі сорти арабіки в 3,5 рази. В цьому сорті кави поєднуються традиції, новаторство, а також високі технології. Кава Марагоджип вважається одним з найбільш популярних сортів у всьому світі.
Смак кави Марагоджип значно відрізняється від інших сортів, тому, щоб не робити на цьому акцент, таку каву готують в сумішах. Але у світі є дуже багато любителів сортів Марагоджип, які не змішують його з іншими сортами, а готують виключно цей напій.
Мексиканський Маргоджип відрізняється від звичної арабіки не тільки великими зернами, але і невеликою гіркуватістю. Така кава має дивовижно тонкий квітковий букет і благородний гоструватий смак.